Trwałość materiału, wygoda i to coś

Czas na remont

Doceniamy trwałe materiały, szukamy ciekawych innowacyjnych rozwiązań, staramy się zadbać, o każdy szczegół. Liczymy na dobrą jakość, ale i cenimy walory estetyczne i w końcu cieszymy się z efektów końcowych.
Aranżacja wnętrza potrafi zabrać nam wiele czasu i nerwów przy okazji. Stoimy przed wyborami materiałów, które miejmy nadzieje, posłużą nam przez wiele lat. Panele szklane znane są głównie z dekoracji łazienek i kuchni. Jeżeli chodzi o łazienkę, bardzo często decydujemy się na kafelki ceramiczne. W kuchni kładziemy efektowną ściankę z cegły. Wspomniane kafelki, charakteryzuje duża podatność na pęknięcia, a ścianka, nie będzie najłatwiejsza w utrzymaniu- jeżeli chodzi o czystość. Nasze panele szklane Kraków gwarantują Wam łatwą dostępność, do wszystkich miejsc, bez konieczności szorowania fug. Wystarczy szmatka i delikatny detergent.

Dekoracja dla każdego

Nasze panele szklane Kraków, zostawiają większe pole do popisu jeżeli chodzi, o uniwersalność użycia. Nowoczesna sztuka dekoracji pomieszczeń domowych, uzupełniona została o wysoką odporność na uszkodzenia czy wytrzymałość na różnice temperatur. Dodatkowo mamy większe możliwości, jeżeli chodzi o kolorystykę i wzór. Dlatego panele szklane Kraków, sprawdzą się w awangardowym wnętrzu, równie dobrze co w tym klasycznym. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Bezpieczeństwo gra kluczową rolę

Pomimo nazwy: panele szklane, gwarantujemy bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziecie szkło hartowane, które jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, zapobiegając pęknięciu szyby. Co więcej, na pewno nam nie spuchnie, jak inne popularne materiały. Dzięki laminacji płyta jest odporna na wilgoć i wysokie temperatury. Nasze produkty dopasowujemy, do potrzeb naszych klientów. Dlatego panele szklane Kraków, będą odpowiednim wyborem. Doskonale sprawdzą się również jako fronty drzwiowe czy blaty.

You may also like...