Pierwszy egzamin

FCE, to nic innego jak First Certificate in English. Egzamin pozwala ocenić znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Czy jest to korzystny certyfikat?
Otrzymany wynik udowadnia, że osoba, potrafi swobodnie komunikować się w pracy lub szkole. Początek w wielkiej karierze, pozwala sprawdzić się na jakim poziomie właściwie jesteśmy.

Wiele osób uważa, że jest to marnowanie czasu, jednak spore grono wciąż próbuje podejść do tego testu. Egzamin FCE testy można odnaleźć w wielu podręcznikach, które próbują przygotować nas do zdania na najwyższym poziomie.

Czy i Ty chciałbyś otrzymać ocenę A? Jeśli tak, próbuj nie obawiaj się. Przed Tobą rok ciężkiej pracy, który umożliwi Ci zdanie egzaminu na najwyższym poziomie. W przypadku gdy masz możliwość trochę dłużej popracować, warto zainteresować się CAE, który na pewno w Twoim CV wywoła większe zainteresowanie.

FCE to początek drogi, która umożliwia nam rozpoczęcie starań o lepsze jutro, korzystniejsze czas w przyszłości. Często mamy możliwość już na studiach zaoferowania naszej pomocy przyszłemu pracodawcy, który na pewno doceni Twój certyfikat.

You may also like...