Platforma VeChain Thor i rynek podróbek

W obecnym świecie wiele firm produkujących markowe produkty boryka się z rosnącą falą podróbek. Na pomoc takim podmiotą przychodzi platforma VeChain Thor. O tym w jaki sposób to robi i czy jest to skuteczne, dowiesz się poniżej.

Jak to działa ?

VeChain tak jak większość krypto jest oparty na technologii blockchain, dzięki czemu może on bezpiecznie kontrolować łańcuchy dostaw bez udziału firm trzecich. Przedsięwzięcie jest o tyle dobre, że zarówno producent jak i konsument może sprawdzić czy produkt jest na pewno oryginalny. Wszystko to zostało osiągnięte dzięki chipowi umiejscowionemu wewnątrz produktu, który komunikuje się z platformą. Inne korzyści płynące z platformy to kryptowaluta VET, czy własny system bloków, która usprawnia szybkość całego procesu.

Czy jest to skuteczne ?

Ktoś na pewno zada pytanie, czy jest to używane przez kogoś znanego oraz czy w ogóle działa ? Odpowiedź brzmi tak. VeChain posiada umowy z takimi firmami jak Gucci czy Louis Vuitton, więc to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Dlatego jeśli ktoś pragnie zarobić to warto zakupić trochę tokenów VET zanim ich cena znacząco wzrośnie.

Artykuł powstał dzięki https://mbgrupa.pl

You may also like...