Aranżacja stołu w salonie. Stół – serce każdego salonu. Jadalnie stoły i krzesła

Każde pomieszczenie w domu pełni swoje własne, równie ważne funkcje. Sypialnia jest miejscem odpoczynku, w kuchni przygotowujemy posiłki, w łazience dbamy o siebie… Jadalnia i salon, często ze sobą połączone są natomiast miejscem, w którym spotyka się cała rodzina. Można tam zjeść wspólny posiłek, obejrzeć telewizję, zagrać w gry, porozmawiać i po prostu się zrelaksować. Ważne, aby przestrzeń ta była przyjazna i uwzględniała potrzeby wszystkim domowników.

Jadalnie stoły i krzesła

Urządzając jadalnie stoły rozkładane i krzesła powinny być pierwszą rzeczą, na którą zwrócimy uwagę. Stół jest bowiem sercem każdego salonu czy tez jadalni. Powinien być na tyle przestronny, aby pomieścić wszystkich członków rodziny i inne osoby, które mogą wpaść w odwiedziny. Krzesła powinny być wygodne i zachęcać do tego, aby zostać na dłużej – a nie tylko zjeść i biec dalej.

Aranżacja stołu w salonie

Aranżacja stołu w salonie pozwala na nadanie mu świeżości, można bowiem zmieniać ją w zależności od wielu okoliczności – pory roku, obchodzonego święta czy po prostu – własnego kaprysu. Dzięki temu nie trzeba zmieniać wystroju całej jadalni, której wygląd mógł się nam po latach znudzić.

 

You may also like...