Meble drewniane – powrót do natury w nowoczesnym stylu

Drewno to materiał klasyczny i od wielu lat niezmiennie modny. Meble drewniane pojawiają się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, rustykalnym, vintage i wielu innych stylach, głównie ze względu na swoją neutralność, elegancję i możliwość uniwersalnego wykorzystania.

  1. Szafy, łóżka, biurka i kredensy Nature Style
  2. Jak wybrać odpowiednie meble drewniane?

 

Ogromną popularnością w Polsce cieszą się meble wykonane z egzotycznych gatunków drewna i dębu – chociaż charakteryzują się dużą wagą i mogą nieco przytłaczać, to często pojawiają się we wnętrzach eleganckich, należących do ludzi o wysokim statusie społecznym, np. w biurach kadry managerskiej korporacji, prawników i lekarzy. Chętnie wybierane są też meble sosnowe i bukowe, lżejsze niż ich dębowe odpowiedniki, zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i pod względem wizualnym.

Szafy, łóżka, biurka i kredensy Nature Style

Meble drewniane tworzą we wnętrzach ciepły, przytulny i naturalny klimat. Za ich pomocą można zaaranżować całe pomieszczenie, jak również jedynie jego wydzieloną część, spełniającą określone funkcje. Niezależnie od przeznaczenia, meble drewniane powinny być solidne i wykonane z dużą starannością, a w tym najlepsi są doświadczeni stolarze, pracujący na renomę marki Nature Style. Nature Style to produkty najwyższej jakości, wśród których znajdują się meble rustykalne, nowoczesne i stylizowane według indywidualnych preferencji klientów, z różnych gatunków drewna.

Asortyment Nature Style obejmuje meble idealne do salonu, biura i pokoju dziecięcego, a nawet kuchni lub łazienki. Wśród chętniej wybieranych produktów znajdują się meble dębowe i sosnowe, głównie łóżka, szafy, biurka i kredensy, które wpasowują się w aranżację stylowych wnętrz w niemal każdym stylu.

Jak wybrać odpowiednie meble drewniane?

Trendy w branży aranżacji wnętrz zachęcają do powrotu do natury, dlatego komody i szafy drewniane pojawiają się w coraz większej ilości domów i firm. W sypialniach centralne miejsce zajmują drewniane łóżka i toaletki, a w biurach stylowe biurka.

 

Liczy się nie tylko miejsce i rodzaj materiału, ale również styl i kolor. Nowoczesne komody drewniane, stoły i krzesła, wykonane z jasnych gatunków drewna, łączy się z innymi materiałami, np. metalami, szkłem lub tkaninami, tworząc w ten sposób bezpretensjonalny i lekki wystrój wnętrza. Drewno to materiał bardzo wdzięczny, ale również wymagający – stolarz z doświadczeniem stworzy z niego meble o niespotykanych kształtach, które doskonale wypełnią wnętrze każdego domu.

You may also like...